Kunst en cultuur
Er is veel aandacht voor Kunst en Cultuur. Het kleurrijk van de regenboog weerspiegelt in de eigenheid die leraren inzetten in hun lessen. Dit vullen we aan met de extra inzet van een muziekdocent en vakdocenten beeldende kunst en cultuur.
Onder andere met Kunst en Cultuur groeien we naar wereldwijze, creatieve en ondernemende leerlingen. We intergreren creatieve activiteiten binnen onze thema's van Wetenswaardig.
Daarnaast versterken we de kwaliteit van cultuureducatie mede door middel van een intensieve samenwerking tussen onderwijs en de culturele sector.
Hoe doen we dat?
- Elke leraar past zijn/haar creatieve talent en passie voor kunst toe; Door deze diversiteit kan ieder kind zijn kunstzinnige talenten ontwikkelen.
- Elk kind op De Regenboog krijgt goede kunstlessen door een kundig vakdocent;
- Elk kind van De Regenboog krijgt de kans om na school verder op ontdekking kan gaan in de wereld van de kunsten;
- Kunst heeft een professionele vaste plek in het curriculum.
Dit alles doen we samen met Kunst en Co, die ons begeleiden, ondersteunen en faciliteren.